PET
pet

کلاس های  همراه

pet2

بدون محدودیت مکان

pet3

بدون اتلاف وقت

اجرای ویلا
zagrossazevilla

کلاس آموزش ایتبس به روش PET

***برای معرفی کلاس آموزش ایتبس به روش PET با یک مثال شروع می کنیم. به عنوان مثال یک کارآموز در کلاس آموزش طراحی اسکت قاب خمشی بتنی متوسط ثبت نام می کند. این کلاس در 6 جلسه و هر جلسه به مدت 40 دقیقه ( 4 بخش 10 دقیقه ای) برگزار می شود. کلاس در هفته بعد از ثبت نام در روز شنبه برگزار می شود. و کاراموز جلسه اول به مدت 40 دقیقه را مشاهده می کند و تمرین مربوطه را همراه فیلم آموزش همان جلسه انجام می دهد. در روز یک شنبه کاراموز تمامی ابهامات و سوالات مربوط به جلسه اول را با مدرس در میان می گزارد و از راهنمایی های مدرس استفاده می کند. در روز دوشنبه جلسه دوم شروع می شود و در روز سه شنبه همان هفته سوالات کاراموز توسط مدرس پاسخ داده می شود. این روند تا پایان دوره آموزش ادامه پیدا می کند.

 

***مدت زمان کوتا و تعداد بخش های هرجلسه به نحوه ای است که به راحتی در برنامه هر دانشجو یا مهندسی که علاقه مند به یادگیری می باشد قابل گنجاند می باشد.در این روش شما زمان رفت برگشت به یک کلاس آموزشی را صرف یاد گیری می کنید و از مزایای یک کلاس آموزشی حضوری نیز بهره مند می شوید.این روش کاملا کاربردی است و تمامی فایل های و نقشه ها و برنامه های اکسل در اختیار کاراموز قرار داده می شود. همچنین در صورت عدم رضایت کاراموز تمامی هزینه دوره به کاراموز بازگردانده خواهد شد.

***همان گونه که بیان شد این کلاس های هر هفته برگزار می گردد. بنابراین در صورتی که این هفته ثبت نام نمایید هفته آینده با افرادی که ثبت نام کرده اند آموزش دوره مورد نظر را شروع خواهید کرد.

 

***هزینه شرکت در این کلاس ها به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان در دوره ها و همچنین فیلم کلاس ها به مراتب کمتر از کلاس های حضوری و پک های آموزشی است در صورتی که کیفیت این کلاس ها به دلیل این که زمان تماشی فیلم هر جلسه در اختیار کارموز می باشد. همچنین ارائه کامل و حضور مدرس به منظور رفع اشکال و همچنین تدریس کاملا کاربردی بسیار بالا می باشد.

 

***جالب است بدانید هزینه برخی کلاس های این دوره در تهران کمتر از تنها هزینه رفت و آمد به کلاس های حضوری است.!

اتوکد
ایتبس
سیف
سپ
تکلا
ایتبس
practical engineering tutorials
practical engineering tutorials
pet
error: Content is protected !!
مشاوره آنلاین

سلام به سایت زاگرس سازه خوش آمدید . ما فعلا آنلاین نیستم اما شما می توانید پیغام بگذارید. ما با شما تماس خواهیم گرفت

Click ENTER to chat