طراحی ویلا

طراحی تخصصی ویلا

شرکت زاگرس سازه پذیرای شما کارفرمایان محترم می باشد.

بهینه سازی ویلا با BIM

بهینه سازی طراحی ویلا و ساخت ویلا ، رفع خطاهای ساخت، استفاده از سیستم های نوین سازه ای، ارائه لیست کامل متریال پروژه  و زمان بندی کارها و ….

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا تخصصی ترین زمینه فعالیت زاگرس سازه می باشد. زاگرس سازه با گردآوری متخصصین رشته های مهندسی معماری و مهندسی عمران و همچنین مهندسان برق و تاسیسات مکانیکی ،اقدام به تشکیل گروهی کامل و منسجم نموده است .کلیه خدمات معماری و سازه،تاسیسات مکانیکی والکتریکی از ابتدای پروژه یعنی درخواست و صدور دستور نقشه ،ترسیم پلان،طراحی سازه،طراحی تاسیسات برق و مکانیک و…. توسط زاگرس سازه انجام می پذیرد. تمامی طراحی ها بر اساس اصول و استاندارد های ملی و بین المللی انجام خواهند شد.

طراحی ویلا

طراحی پلان معماری

طراحی پلان ویلا مهمترین بخش شروع به کار ساخت ویلا می باشد. طراحی پلان با توجه به خواسته های کارفرما، اقلیم شناسی منطقه،شکل زمین، بودجه ساخت ویلا و… انجام می شود. هزینه طراحی پلان ویلا در مقایسه با هزینه ساخت ویلا قابل قیاس نیست! اما یک پلان نامناسب یعنی بر باد رفتن تمامی هزینه های ساخت ویلا!

ساخت ویلا

** انجام متره و برآورد جهت ساخت ویلا توسط شرکت، به صورت کلی و هم چنین به صورت جزئی در اختیار کارفرما قرار داده می شود.

** ساخت ویلا در استان تهران ، کرج و استان های شمالی و همچنین در جزیزه کیش پذیرفته می شود.

** قرار داد ساخت ویلا در بخش های مختلف شامل: اجرای فونداسیون و اسکلت و سقف سازه، اجرای دیوارها و نازک کاری و…. صورت می گیرد در هر بخش کارفرما در صورت عدم رضایت مختار به فسخ قرار داد می باشد.

** تمامی بخش های پروژه شامل اجرای فونداسیون و یا  ساخت ستون های فلزی و اجرای سقف ها ، دیوار چینی، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حتی ساخت وسایل منزل در صورت خاص بودن (همانند میز، صندلی ، مجسمه ها و…) و یا ساخت پله های خاص ، دکوراسیون ها و یا نمای های خاص تماما بر عهده شرکت می باشد.

** شرکت موظف است از خبره ترین افراد در زمینه اجرا استفاده کند. و تمامی گزارشات مالی و مشکلات فنی و اجرای و… مطابق با قرار از پیش تعیین شده و یا در صورت در خواست کارفرما در اختیار وی قرار دهد.

طراحی ویلا- اجرای ویلا 

مقالات طرحی ویلا

طراحی ویلا

ویلاهای رو آبی

نگرشی بر اقلیم توریستی با تاکید بر ویلاهای رو آبی

اقلیم شناسی گردشگری یکی از شاخه های کاربردی آب و هواشناسی است. اقلیم گردشگری و طبیعت زیبای سواحل گرمسیری در حال حاضر بخش قابل ملاحظهای از درآمد توریستی جهان را به خود اختصاص میدهد.

باغ ویلا

رضایتمندی کاربران باغ-ویلاهای مسکونی

بررسی عوامل تاثیر گذار بر میزان رضایتمندی کاربران باغ-ویلاهای مسکونی در جهت ارایه راهکارهای بهینه طراحی (نمونه موردی: باغ-ویلاهای شهر مشهد)

طراحی ویلا

طراحی ویلای سه خوابه

طراحی ویلای سه خوابه در مجتمع توریستی شهر گوجان

در ایراندر فرهنگ عامه معمولا به خانه هایی که نمای چهارطرف داشته باشند یا سقف شیبدار داشته باشند خانه های ویلایی گفته میشود و در گوجان اکثر خانه ها به صورت ویلایی ساخته میشدند

باغ ویلای ایرانی

معماری ویلا

کوشک باغ ایرانی از منظر تا معماری داخلی و تاثیر آن بر معماری ویلاها

 

 

مفهوم باغ و باغ سازی در فرهنگ ایرانی همواره برابر با مجموعه ای مملوء از درختان سرسبز و گل های رنگارنگ است که کوشکی زیبا را همچون مرواریدی در دل صدف، در خود جای داده است.

طراحی ویلا

طرحی باغ ویلا

ارزیابی مقدماتی پیامدهای طرح باغ ویلا (باغشهر) در رشد فضاهای شهری پایدار (نمونه موردی آبسرد)

امروزه شهرها از دو نماد جغرافیایی (محیط طبیعی و محیط انسان ساخت) بهره مند هستند. بشر امروزه در پی فعالیت های روزانه و در تکاپو برای گذران زندگی روزمره و معاش خود و در جهت احداث مسکن، چه به عنوان سرپناه و چه به منظور سرمایه گذاری، مستمرا این دو نماد را تغییر شکل داده و محیط زیست شهری را دگرگون می سازد.

طراحی ویلا

طراحی ویلا گیلان

طراحی داخلی ویلای مسکونی در گیلان با رویکرد معماری بومی

 

طراحی ویلا مسکونی بر اساس اصول معماری همساز با اقلیم و بوم هر منطقه، علاوه بر ایجاد آسایش در فضای داخلی ساختمان، سبب جذب گردشگران و بومیان خواهد شد.

طراحی ویلا

تطبیق ویلا ساوا و خانه بروجردی ها

سیالیت در فضاهای مسکونی (بررسی تطبیقی ویلا ساوا و خانه بروجردی ها)

مفهوم سیالیت پدیده ای پیچیده است که درباره آن، از منظر رویکردهای مختلف، تعاریف بسیاری ارایه شده است. تفکر معماری همواره به دنبال حرکت از ماده به روح بوده است و این تفکر تاثیر بسیار زیادی بر سیر تحول فضا در معماری داشته است.

طراحی ویلای سبز

ویلای سبز

مقدمه ای بر اجرا و شبیه سازی ویلا با مشخصه های ساختمان سبز (ویلای سبز)

در تحقیق حاضر به بحث شبیه سازی ویلای سبز (green villa ) با نرم افزار دیزاین بیلدر پرداخته شده است. از جمله اقدامات صورت پذیرفته جهت دستیابی به مصرف انرژی کمتر در ویلا می توان به استفاده از مصالح نوین و استاندارد، به کارگیری لوازم الکتریکی کم مصرف، بهره گیری از سیستم آبگرمکن خورشیدی،

معماری سبز

طراحی ویلا شخصی

طراحی ویلای شخصی بر مبنای معماری پایدار

معماری پایدار – که در واقع زیرمجموعه طراحی پایدار است را شاید بتوان یکی از جریان های مهم معاصر به حساب آورد که عکس العملی منطقی در برابر مسایل و مشکلات عصر صنعت به شمار می رود. برای مثال، 50 درصد از ذخایر سوختی در ساختمان ها مصرف می شود که این به نوبه خود منجر به بحران های زیست محیطی شده و خواهد شد.

طراحی ویلای هوشمند

طراحی ویلای هوشمند کوهستانی

ارائه راهکارهای مدیریتی هوشمند طراحی ویلای مسکونی کوهستانی (با بهره گیری ازتکنولوژی روز در شهر ملایر)

بناهای هوشمند همه دستگاه ها و اجزای منزل را به هم متصل می کنند به طوری که آنها می توانند با یکدیگر و با صاحب خانه ارتباط برقرار کنند. با درنظر گرفتن پیشرفت علم و تکنولوژی و وارد شدن به عرصه ساختمان کمک به شرایط اقلیمی می کند، در اقلیم سرد وکوهستانی با نوع خاص بناهای منطقه می توان از مصالح هوشمند استفاده کرد.

طراحی ویلا شمال

تلفیق ویلا و آپارتمان

تلفیق خانه های ویلایی و واحد های آپارتمانی (حیاط)

برای تلفیق خانه های ویلایی و آپارتمان برای راحتی بیشتر افراد و ایجاد حسی در افراد که در خانه های ویلایی زندگی میکنند لازم است مواردی را که در خانه های ویلایی موجب ایجاد احساس آرامش و راحتی در افراد میشدند را در آپارتمان ها پیاده کنیم به طوریکه بتوان افراد ساکن در آپارتمان ها نیز همین آرامش و راحتی را داشته باشند .

مقاله طراحی ویلا

دانلود رایگان مقالات طرحی ویلا

بسیاری از دانشجویان معماری به منظور پروژه های دانشجویی طراحی ویلا به دنبال مقالاتی در زمینه طراحی ویلا می باشد.از این رو با همکاری یکی از دوستان عزیز تعدادی از مقالات فارسی در خصوص طراحی ویلا به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

آموزش لومیون

آموزش لومیون

فیلم آموزش لومیون

لومیون ( Lumion) یک نرم افزار رندر سه بعدی است که به خصوص برای معماران و طراحان ساخته شده است. اگر یک مدل سه بعدی از طراحی خود دارید می توانید به کمک لومیون سریع آن را زنده کنید و آن را در محل دقیق آن در روی زمین به نمایش بگذارید. می توانید با هر متریالی مدل را بپوشانید و مبل مان داخلی و نور و سایه ها را تنظیم کنید.

فیلم آموزش رویت

آموزش رویت

فیلم آموزش رویت

نرم افزار رویت (Revit) به منظور مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)  مورد استفاده قرار می گیرد، و دارای ابزار قدرتمندی برای طراحی و ساخت حرفه است به نحوی که از ایده و کانسپت طرح تا ساخت آن را به صورت مدل سازی مختصاتی پوشش می دهد.

error: Content is protected !!
مشاوره آنلاین

سلام به سایت زاگرس سازه خوش آمدید . ما فعلا آنلاین نیستم اما شما می توانید پیغام بگذارید. ما با شما تماس خواهیم گرفت

Click ENTER to chat