طراحی ویلا

طراحی ویلا

  طراحی ویلا توسط یک مهندس معمار حرفه ای و نخبه،یک سرمایه گذاری واقعی بر روی ملک شما است. درواقع صرفا هزینه کردن زیاد و پر زرق و برق کردن یک ویلا ارزش آن را چند برابر نمیکند، بلکه یک پلان خوب و با در نظر گرفتن تمامی امکانات لازم برای ساکنین، نما و دکوراسیون جذاب و… است که ارزش آفرینی میکند و مخاطب را به آرامش می رساند. از این رو به فکر خرج کردن پول به صورت کاملا اصولی و با بالاترین ارزش افزوده برای ملک خود باشید.

  خدمات معماری،سازه،تاسیسات مکانیکی والکتریکی توسط تیم حرفه ای ما قابل انجام است. ترسیم پلان،طراحی سازه، ارائه دفترچه محاسبات قوی با ریز محاسبات سازه ای،طراحی تاسیسات برق و مکانیک و…. بر اساس اصول و استاندارد های ملی و بین المللی و با در نظر گرفتن خواسته شما کارفرمایان انجام خواهد شد.

طراحی ویلا قطر
طراحی ویلا

1-طراحی ویلا در چه استان هایی انجام می شود؟

طراحی ویلا در تمامی مناطق کشور، و با توجه به شرایط جغرافیایی آن منطقه توسط مهندسین سازه و معماری، حرفه ای و برند تیم زاگرس سازه انجام می شود.

 

2-مدت زمان لازم برای تکمیل طراحی ویلا چقدر است؟

مدت زمان لازم برای طراحی ویلا با توجه به خواسته های کارفرما متفاوت می باشد. اما به صورت کلی مدت زمان لازم برای طراحی معماری فاز 1، طراحی سازه، طراحی نما و.. و تکمیل کل نقشه ها و دیتیل های ویلا بین 2 تا 3 ماه می باشد. لازم به ذکر است درصورت تایید فازیک معماری توسط کارفرما، مهندسین سازه کار طراحی اسکلت بتنی یا فلزی ویلا را در همان ماه اول به اتمام می رسانند و کارفرما می تواند در کمتر از یک ماه پس از عقد قرارداد شروع به ساخت نماید.

 

3-چه فصولی برای طراحی ویلا و یا ساخت ویلا مناسب تر  می باشد؟

طراحی ویلا مرتبط با فصل نیست! و معمولا در تمامی فصول سال طراحی ویلا انجام می شود. اما بیشتر کارفرمایان ترجیح می دهند به دلیل شرایط جوی مناسب تر شروع ساخت ویلا،  بهار و تابستان باشد.

4-چگونه خواسته های خود را برای معمار بیان کنیم؟

برای اینکه به راحتی بتوانید خواسته ها و سلیقه های خود را به معمار معرفی کنید علاوه بر اینکه لازم است فضاهای مورد نیاز همانند تعداد اتاق های مستر و اتاق خواب ها، اتاق ورزش، متراژ هر طبقه و… را مشخص کنید لازم است با برخی از مفاهیم و سبک های طراحی ویلا آشنایی پیدا کنید. در طراحی ویلا ممکن است المان های مختلفی به کار گرفته شود، لذا شناخت شما از این المان ها و یا اصطلاحات بدون شک علاوه بر افزایش اطلاعات شما از یک ساختمان ویلایی سبب انتقال راحت تر خواسته های شما کارفرمایان محترم به مهندس معمار و سازه خواهد شد. در ادامه سعی شده است به صورت اجمالی موارد لازم توضیح داده شوند.

توصیه می شود توضیحات زیر را مطالعه فرمایید.

طراحی ویلا

سبک های طراحی ویلا

با وجود اینکه سبک های مختلفی در طراحی نما و دکوراسیون داخلی ساختمان های ویلایی وجود دارد، به صورتی که تشخیص و تفکیک بسیاری از این سبک ها تنها برای یک مهندس معمار میسر است، جهت شناخت کلی شما کارفرمایان محترم و با توجه به استقبال عموم، تنها سه سبک طراحی ویلا یعنی سبک مدرن، سبک کلاسیک و سبک روستیک را معرفی می کنیم.در ادامه به تشریح اجمالی هر کدام از این سبک ها پرداخته شده است.

 

1- سبک مدرن:

سبک مدرن یک سبک ساده و به دور از تجملات می باشد. در این سبک از نمای باز و طیف رنگی متنوعی استفاده می شود. با توجه به پیشرفتی که در ساخت  و تولید مصالح در دنیای امروزی رخ داده است، نمای ویلا می تواند به هر شکل و فرمی باشد و روندخاصی در طراحی نمای ویلا پیش روی معماران نیست. البته لازم به ذکر است که نما حاصل تراوش ذهنی می باشد و معمولا بر اساس کانسپت خاصی ارائه می گردد. در این سبک معمولا از پنجره های بزرگ رو به باغ و حیاط استفاده می شود و سعی میشود بیشترین ارتباط با طبیعت فراهم شود. سبک مدرن در نمای داخلی و خارجی ویلا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

2- سبک کلاسیک:

این سبک بر پایه نظم و ترتیب استوار است و افراد علاقه مند به کارهای سنتی از جمله طرفداران سبک کلاسیک به شمار می آیند. در این سبک از تناسب های هندسی، و مصالح سنتی مثل اجر و سنگ و چوب به خوبی استفاده می شود. شکوه و عظمت خاصی در این سبک وجود دارد و حس بزرگی و نظم را به بیننده القاء میکند. نمای رومی یکی از نماهای کلاسیک به شمار می رود که البته در ایران هم استقبال فراوانی از این سبک می شود.

 

3- سبک روستیک:

اگر عاشق طبیعت هستید شاید این سبک ویلا مورد پسند شما باشد، چون در این سبک هدف وارد کردن طبیعت به فضای زندگی و نزدیک کردن انسان به طبیعت و روستا است به همین خاطر استفاده از متریال های همانند سنگ، چوب، فلز، پوست درختان، شاخ برگ، خشت و… که به نوعی ایجاد هارمونی با طبیعت می باشد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان مثال می توان دیوارهای را از جنس سنگ و آجر ساخت و به جای سطح صاف از کمی زمختی در طراحی استفاده کرد. این سبک بیشتر در خانه های کوهستانی و ویلایی که به سادگی و روستایی بودن اهمیت میدهند کاربرد دارد.

طراحی ویلا

ویلای روستیک

طراحی ویلا

ویلای مدرن

طراحی ویلا

ویلای کلاسیک

محوطه سازی ویلا

به طور کلی محوطه سازی (لند اسکیپ) به دو دسته فضای عمومی و خصوصی تقسیم می شود. فضای باز خصوصی در ارتباط با عرصه خانواده و در ارتباط با آشپزخانه و نشیمن قرار دارد و فضای باز عمومی معمولا در جبهه ای از ویلا واقع می شود که در سمت خیابان یا کوچه قرار می گیرد.

قطعا تمامی وقت خود را در فضای داخل ویلا سپری نمی کنیم، از طرفی فضای بین درب حیات تا ویلا یا اطراف آن می تواند به نحوی ساخته شود که نه تنها ارزش یک ویلا را چند برابر کند و ویلا را بسیار لاکچری و دلنشین کند، بلکه ارتباط بین ویلا و محیط شلوغ و پر از آلودگی های صوتی را قطع کند و به این صورت فضای داخلی ویلا را هم تحت تاثیر قرار میدهد. ایجاد یک فضای خصوصی و راحت در فضای باز در کنار دورهمی های گرم در محیطی طبیعی آرامش منحصر به فردی ایجاد میکند. 

در فضای باز خصوصی، افراد خانواده فعالیت های چون استراحت، بازی کودکان، برخی پخت و پزها، دور هم جمع شدن، نگهداری پرندگان، پارک ماشین، شنا در استخر و… انجام می شود. اصولا توجه به مسائلی مانند ابعاد و تناسب زمین، نحوه مکان استقرار بنا، نوع باغچه بندی ها، حل مسئله اشراف همسایگان، وضعیت اقتصادی و فرهنگی خانواده به طراح در خصوص ارائه پاسخ ها معمارانه برای بالا بردن کیفیت حیاط کمک می کند.

طراحی باغ ویلا

صفر تا صد، از طراحی تا ساخت درکنارتان هستیم

طراحی باغ ویلا

در محوطه سازی از المان های مختلفی استفاده می شود که توضیحات مختصری جهت شناخت شما کارفرمایان محترم از چند المان پرکاربرد در محوطه سازی ویلا ذکر شده است .

1- فضای سبز:

بخش جدایی ناپذیر یک محوطه سازی ایجاد فضای سبز، گل کاری و درختکاری با درختان متنوع است. محل قرار گیری چمن، نوع گل ها و درختان و… می توان با توجه به طراحی و مدل های سه بعدی مشخص کرد.

2- استخر، برکه و آبنما:

وجود یک استخر در یک ویلا به خصوص در محوطه یک ایده فوق العاده برای افزایش جذابیت محوطه ویلا است، آبنما نیز با ایجاد صدای شرشر آب آرمش یک محیط طبیعی را فراهم میکند. شکل استخر، جانمای، طراحی سازه و… همگی در طراحی محوطه سازی ویلا قابل تعیین می باشند.

3- نورپردازی:

با پیشرفت تکنولوژی امکان استفاده از نورپردازی در محوطه سازی حتی در مناطق بارانی نیز وجود دارد، نورپردازی جلوه ای دیگر از محوطه سازی را در شب نمایان میکند. مکان نورپردازی، نوع لامپ ها و… در طراحی محوطه سازی ویلا امکان پذیر می باشد.

3- آلاچیق:

یک سایبان در فضای دلچسب ویلا که محیطی گرم برای دورهمی شما فراهم میکند. همچنین می توان در کنار آلاچیق ها از گودال های آتش نیز استفاده کرده.

طراحی ویلا
طراحی ویلا

معرفی تمامی فضاهای مهم یک ویلا:

1- فضای نشیمن ویلا:

در این فضا علاوه بر دور هم جمع شدن اعضای خانواده، ممکن است پذیرایی از خویشاوندان و دوستان نیز در آن اتفاق بیفتد. بنابراین یکی از موارد مهم در طراحی نشیمن ویلا، آماده کردن شرایط لازم برای دور هم جمع شدن یک خانواده با بهترین کیفیت است. ابعاد و اندازه نشیمن با توجه به تعداد افراد خانواده و مبلمان مورد استفاده آن ها تعیین می گردد.

به طور معمول امروزه نشیمن دارای مبل راحتی، میز، لوازم صوتی و تصویری، قفسه نگهداری اشیاء، قفسه کتاب خانه، میز یا قفسه ای برای نمایش عکس های یادگاری می باشد. نحوه قرار گیری مبلمان باید طوری باشد که تاکید بر گردهم بودن اعضای خانواده داشته باشد و محل نشیمن افراد یا مکان مبل ها به سوی تلوزیون یا منظره ای جالب پیش بینی می شود. از این رو طراحی داخلی نشیمن به دلیل اهمیت این فضا بسیار مهم است و متاسفانه اغلب طراحان توجهی به این اصول در حین طراحی ویلا ندارند.

از ویژگی های یک نشیمن خوب، مبلمان متناسب با فرهنگ، مساحت کافی برای تعداد افراد خانواده، نور و دید و منظر خوب، ارتباط مناسب با سایرفضا ها از جمله ورودی، آشپزخانه و فضای باز خانه یا حیاط است.

صفر تا صد، از طراحی تا ساخت درکنارتان هستیم

قیمت مناسب، طراحی حرفه ای

شماره تماس : 6499 820 0912

2- آشپزخانه ویلا :

به فضایی که کدبانوی خانه مدت زیادی را برای آماده کردن بخشی از احتیاجات خانواده در آن سپری می کند باید توجه ویژه ای شود. این فضا به دلیل کاربرد آن باید طوری طراحی شود که با نشیمن، پذیرایی، غذاخوری و ورودی دسترسی راحتی داشته باشد. همچنین باید تهویه طبیعی و تامین نور آن در طراحی ویلا توجه داشت.

سه عنصر اصلی یک آشپزخانه، یخچال، سینک ظرف شویی و گاز هستند که مهمترین فعالیت های حول این سه عنصر انجام می شود. بنابراین باید با فاصله معقول و مناسب از یکدیگر قرار گیرند تا ضمن نزدیکی به هم، هر یک محدوده مورد نیاز خود را داشته و خللی در کار یکدیگر وارد نکنند.

در طراحی ویلا با توجه به اینکه مدت زمان نسبتا طولانی و به صورت ایستاده از سینک ظرف شویی استفاده می شود، بهتر است دید و منظره مناسبی با در نظر گرفتن محدودیت هایی چون کابینت  بالای سینک، حفظ محرمیت، لوله آب و.. طرح شود. همچنین به دلیل خیس بودن این بخش از آشپزخانه، عبور جریان هوا و تابش نور آفتاب، شرایط بهداشتی خوبی را برای آن فراهم می کند.

طراحی ویلا

فضای آشپزخانه می تواند ارتباط نزدیکی با فضای نشیمن ویلا داشته باشد. زیرا تعدادی از افراد علاقه دارند موقع آشپزی یا انجام امور آشپزخانه برای کنترل فرزندان یا صحبت کردن با اعضای خانواده به نشیمن دید داشته باشند. البته این مورد الزامی نیست و بستگی به نظر کارفرما دارد. اگر در آشپزخانه از ماشین لباس شویی استفاده می شود جهت خشک شدن لباس ها بهتر است آشپزخانه با بالکن یا فضای باز ارتباط داشته باشد. وجود این فضای باز نزدیک آشپزخانه امکان صرف غذا در برخی از روزها را نیز فراهم می کند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا
طراحی ویلا

4- اتاق خواب والدین :

با وجود اینکه تمامی اتاق خواب ها ( به جز اتاق مهمان) در یک عرصه هستند اما اتاق والدین یا همان اتاق مستر باید استقلال نسبی از سایر اتاق ها برخوردار باشد. اگر فضای ویلا زیاد است در طراحی ویلا اتاق مستر شامل 5 حوزه می شود که شامل حوزه خواب، محل نشیمن، کمدهای لباس، رخت کن، سرویس کامل بهداشتی شامل وان، دوش و… درخانه های کوچکتر برای مجموعه اتاق های خواب ازیک سرویس بهداشتی به طور مشترک استفاده می شود.

5- اتاق خواب فرزندان :  

در طراحی ویلا حتما می بایست به تامین نور و دید مناسب اتاق کودکان به خصوص اگر در سن رشد هستند توجه ویژه ای داشت. در این اتاق ها وجود فضای لازم برای بازی بچه ها و ایجاد قفسه برای جمع آوری وسایل بسیار مهم است. برخی افراد دوست دارند با طلوع خورشید از خواب بیدار شوند و استقرار اتاق خواب در جبهه شرقی ویلا این خواسته را تامین می کند.

طراحی ویلا

7- عرصه پذیرایی ویلا:  

برقراری ارتباط و معاشرت با فامیل و دوستان و…. در این عرصه اتفاق می افتد و شامل اتاق پذیرایی، غذاخوری، ورودی و سرویس بهداشتی مهمان است و در ویلاهای غربی حتی شاهد وجود فضایی برای رقص نیز هستیم. در ویلا های کوچک فضای پذیرایی و نشیمن با هم ادغام می شود. این فضا باید با ورودی و غذاخوری ارتباط نزدیک داشته و از تهویه و نور مناسب برخوردار باشد.

کیفیت فضای پذیرایی به خوبی می تواند گویای فرهنگ و ارزش های خانواده و زیبایی های مادی و معنوی آن ها باشد. بنابراین می بایست در طراحی ویلا به عرصه پذیرایی و یا نحوه ادغام آن با سایرفضاهای ویلا توجه ویژه ای نمود.

طراحی ویلا

9- فضاهای خدماتی و پشتیبانی ویلا:  

امکان زندگی راحت توام با آرامش در یک ویلا به پیش بینی و طراحی مناسب عناصر خدماتی مورد نیاز مانند پارکینگ، انباری، زیرزمین، رخت شوی خانه و موتورخانه و بهره مندی از سیستم های مناسب مکانیکی و الکتریکی بستگی دارد.

 

پارکینگ:

در طراحی ویلا، پارکینگ ها می توانند به صورت سرباز یا سرپوشیده باشند. تعداد پارکینگ ها با توجه به نیاز خانواده و ضوابط معماری قابل تعیین می باشد. در مناطق سردسیر می توان پارکینگ ها را به صورت بسته طراحی کرد و یا از زیرزمین ویلا نیز استفاده کرد. به این نکته باید توجه داشت که در ویلا ها محل پارک به نحوی باشد که رابطه و نزدیکی به در ورودی و آشپزخانه برای حمل راحت خرید ها و… فراهم شود.

 

موتورخانه:

در تعیین محل موتورخانه به دلیل وجود سرصدا معمولا از زیرزمین و یا قسمت های بیرونی و مجاور فضای فرعی نظیر پارکینگ و یا انباری می توان استفاده کرد. در طراحی ویلا می بایست امکانات مربوط به انتقال سوخت، انرژی، ورود و خروج دستگاه ها، تعمیر آن ها و همچنین مسئله تهویه مورد توجه قرار گیرد.

 

انباری ویلا:

در صورت نیاز به انباری در ویلا می توان جهت استفاده مفیدتر ففسه بندی شود. همچنین به دلیل عدم نیاز آن به نور طبیعی می توان آن را در هر قسمتی از ویلا در نظر گرفت. البته بهتر است این فضا به صورت مکانیکی یا طبیعی تهویه شود. به دلیل اینکه از انباری به صورت مداوم استفاده نمی شود می توان آن را به عنوان رابط بین دو فضا استفاده شود به عنوان مثال بین دو اتاق خواب یا بین دو پارکنیگ قرار گیرد. انبار می تواند در فضای داخلی و مجاور آشپزخانه و یا در محیط بیرن و حتی زیرزمین نیز در نظر گرفته شود.

3- غذاخوری ویلا :

خانواده ها معمولا برای صرف غذا سفره پهن می کنند یا دور میز آشپزخانه یا میز نهارخوری دور هم جمع می شوند. لذا با توجه به نیاز هر خانواده فضایی مجزا یا در تلفیق با دیگر فضاها برای صرف غذا در طراحی ویلا در نظر گرفته می شود. ابعاد نهارخوری نیز تابع آداب غذاخوری در هر منطقه و مبلمان مورد استفاده در آن است. 

در کنار آشپزخانه می توان فضایی را برای غذاخوری خانواده به مساحت حدود 3×3 متر تحت عنوان صبحانه خوری طراحی کنیم تا در سایر وعده های غذایی نیز مورد استفاده قرار گیرد. و در صورتی که مساحت ویلا به اندازه کافی بزرگ باشد می توان غذاخوری جداگانه ای را برای مهمانان در عرصه پذیرایی پیش بینی نمود. اما در ویلاهای کوچک معمولا برای غذاخوری مهمان و اعضای خانواده از یک فضا استفاده می شود.

بهترین محل غذاخوری پیش بینی آن بین نشیمن و آشپزخانه است. نورپردازی این فضا مخصوصا موقع صرف شام فضا را جذاب خواهد کرد.

طراحی ویلا

6- اتاق مطالعه:  

در ویلاهای با مساحت کوچک یا معمولی از اتاق نشیمن و یا اتاق های خواب به منظور مطالعه استفاده می شود. اما در ویلا های بزرگتر می توان فضایی مستقل به اتاق مطالعه اختصاص داد. این محل ممکن است با اتاق کار پدر یا مادر ادغام شود که در این صورت به تبعیت از این فضا نزدیک فضای ورودی قرار می گیرد. در این فضا امکان انجام فعالیت های فوق برنامه را در اختیار افراد خانواده قرار می دهد.

طراحی ویلا

6- اتاق ورزش:  

این اتاق که به اتاق جیم یا هوم جیم نیز معرف است در واقع اختصاص یک اتاق برای انجام حرکات ورزشی و بدنسازی و.. می باشد. اگر اهل ورزش هستید شاید وجود همچین اتاقی با منظره دلچسب لذت ورزش کردن را دو چندان کند. بنابراین می توانید از معمار درخواست کنید که یک اتاق ورزش برای شما در نظر بگیرد.

طراحی ویلا

8- ورودی ویلا:  

نحوه دسترسی و ورود به ویلا بخش مهمی از طرح را تشکیل می دهد که شامل بخشی از نمای ویلا می شود. ورودی، اولین جایی است که ساکنین خانه و مهمانان با آن مواجه می شوند. این مکان باید خوانا، دعوت کننده، جاذب و زیبا باشد و در لحظه اول تاثیر خوشایندی بر واردشونده داشته باشد. در این واقع این فضا حد فاصل بین معبر کاملا عمومی و فضای سرپوشیده درون ویلا محسوب می شود.

افراد پس از ورود به ویلا به طور مستقیم و یا با واسطه احتیاج به فضایی برای در آوردن کفش و تعویض لباس دارند که ورودی نامیده می شود. این محل فضایی مناسب برای استقبال و مشایعت از مهمانان نیز می باشد.

طراحی ویلا
رخت شور خانه:

در بسیاری از ویلاها ماشین لباس شویی و خشک کن در آشپزخانه یا نزدیک حمام است. اما در برخی خانواده ها به دلیل جمعیت بیشتر و نیز دارا بودن امکان استفاده از فضایی مستقل برای شست و شوی البسه و ملحفه ها، فضای رخت شوی خانه یا همان لانداری روم در طراحی ویلا در نظر گرفته می شود. این فضا معمولا در ارتباط با حمام قرار میگرد. خوب است که با فضای باز و آفتاب گیر رابطه نزدیکی داشته باشد که خشک کردن ملحفه ها و لباس ها در نور طبیعی خورشید انجام شود. البته باید توجه شود که مکان لاندری روم باید به نحوی باشد که در معرض دید واردشوندگان به ویلا قرار نداشته باشد.

هزینه طراحی ویلا

انتخاب با شماست!

طراحی ویلا به صورت تخصصی توسط مهندس معمار حرفه ای 

طراحی اصولی و حرفه ای

قیمت مناسب، طراحی حرفه ای

طراحی ویلا

5-هزینه طراحی یک ویلا چگونه محاسبه می شود؟

برخی از مهندسان هزینه طراحی ویلا را به صورت مقطوع بیان می کنند، و برخی نیز برحسب متراژ و یا خواسته های کارفرما، یک قیمت پیشنهادی به کارفرما ارائه می دهند. قیمت های طراحی ویلا با توجه به کیفیت کار، تجربه مهندسان طراح، هزینه های دفتر، خدمات قابل ارائه و… بسیار متفاوت می باشد. با توجه اینکه پایه و اساس ساخت ویلا، نقشه ها و جزئیات اجرائی می باشد که توسط مهندسان معمار و سازه طراحی شده اند، در انتخاب درست مهندس معمار و سازه، بیشتر دقت کنید.

توصیه نهایی ما به شما کارفرمای محترم این است که اگر به دنبال یک طراحی با ارزش و درست هستید به نحوی که با فرض یک هزینه ساخت ثابت ارزش روحی، عملکردی و مالی ویلا، بالاترین رادمان را داشته باشد، طراحی ویلا را واقعا جدی بگیرید، حتی در برخی موارد یک طراحی نادرست باعث افزایش هزینه ساخت ویلا نیز می شود.

منتظر تماس شما هستیم..

شماره تماس : 6499 820 0912

6- ویژگی های تیم مهندسی زاگرس سازه چیست؟

کار طراحی با یک تیم مهندسی قوی:

تیم مهندسی زاگرس سازه متشکل از مهندسین معمار و سازه حرفه ای است و در طراحی یک ویلا، به منظور تداخل طرح معمار با تیر و ستون ها و هم چنین بهینه سازی اسکلت ویلا، هماهنگی کاملی بین مهندس معمار و سازه وجود دارد. علاوه بر این کارفرما علاوه بر مهندس معمار از مشاوره مهندس سازه به منظور بهینه سازی ساخت اسکلت، نوع اسکلت بتنی و یا فولادی، و مقاومت در برابر بارهای احتمالی همچون زلزله و سیل و یا بهسازی خاک محل پروژه و نشست های محتمل و… از طراحی تا ساخت کامل پروژه استفاد خواهد کرد.

توجه به جزئیات اجرای و هزینه اجرا:

مدل سازی،طراحی، و رندرگرفتن تضمین کننده اجرایی بودن طرح نیست، می بایست طرح عملی و در محدوده بودجه مورد نظر کارفرما باشد، برای این منظور می بایست توجه ویژه ای به دیتیل های اجرائی و نحوه اجرای آن ها وجود داشته باشد. بنابراین دید اجرائی مهندس طراح ( معمار یا سازه) نیز یک پارامتر مهم در هنگام طراحی می باشد.

کیفیت عالی، قیمت مناسب:

بزرگی می گفت: درباره درخت براساس میوه اش قضاوت کنید نه تعداد برگهایش، از این رو تمامی تلاش ما بر این بوده که یک طراحی حرفه ای با در نظر گرفتن تمامی پارامترها و خواسته های کارفرما ارائه دهیم و در این راه رضایت کارفرمایان نشان دهنده کیفیت کار ما بوده است. همچنین قیمت بسیار مناسب طراحی در کنار یک کار حرفه ای (طراحی و اجرا) باعث بازخورد مثبت و جلب رضایت کارفرمایان محترم شده است به نحوی که برخی از مشتریان جدید ما با توصیه کارفرمایان قبلی به ما مراجعه می کنند.( جهت دریافت قیمت طراحی ویلا می توانید با ما تماس بگیرید)

طراحی و اجرای صفر تا صد ویلا: 

ما علاوه بر طراحی قادر به اجرای تمامی جزئیات معماری و سازه، حتی طراحی و ساخت فرنیچر نیز هستیم. و این اطمینان را به کارفرما میدهیم که در تمامی مراحل از طراحی تا تحویل کلید ویلا می تواند از خدمات  و پشتیبانی تیم مهندسی ما استفاده نماید.

بازسازی ویلا: 

اگر ساختمان ویلائی قدیمی دارید ممکن است یک از بهترین گزینه ها بازسازی ویلا باشد. تیم ما کار بازسازی ساختمان را به بهترین نحو انجام میدهد و دارای رزومه قوی در زمینه طراحی و بازسازی خانه ها می باشد.

برخی از نمونه کارهای طراحی ویلا و ساخت ویلا

ساخت ویلا
ساخت ویلا
طراحی ویلا
ساخت ویلا
بازسازی خانه
بازسازی ساختمان
طراحی ویلا
بازسازی ساختمان
طراحی ویلا
طراحی ویلا

نمونه کارهای بیشتر در جلسات حضوری ارائه میگردد.

طراحی اصولی و حرفه ای

قیمت مناسب، طراحی حرفه ای

شماره تماس : 6499 820 0912

دانلود کتاب های مفید برای مهندسین عمران، معماران و سازندگان

کتاب طراحی ویلا
150 ایده
از بهترین تراس و بالکن ها
کتاب طراحی ویلا
تولیدات و مصالح
آشپزخانه و سرویس
کتاب طراحی ویلا
 ایده های لندسکیپ
که می توانید به کار ببرید
کتاب طراحی ویلا
مصالح برای
معماران و سازندگان
طراحی ویلا
50 خانه 
برتر زیبا
کتاب طراحی ویلا
تنظیم شرایط
محیطی
کتاب اقلیم و معماری
اقلیم و
معماری
طراحی خانه روستایی
100
خانه روستایی
error: Content is protected !!