ساخت ویلا

برای ساخت ویلا از کجا شروع کنیم؟

برای اینکه ساخت ویلا را شروع کنید نیاز به نقشه های معماری و سازه خواهید داشت. بنابراین می بایست به دنبال یک شرکت برای طراحی ویلا باشید. در ابتدا نیازها و خواسته های خود را که قصد دارید در ویلای مورد نظرتان وجود داشته باشند را پیدا کنید و سپس به یک شرکت طراحی ویلا مراجعه کنید. گروه مهندسی ما به شما کمک خواهد کرد که علاوه بر تامین خواسته های شما در طراحی ویلا، نکات اساسی و اصول معماری به درستی در طرح نهایی پیاده شود و از حداقل فضاها حداکثر استفاده لازم صورت گیرد. و در نهایت نقشه های ساخت ویلا تقدیم شما خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی ویلا اینجا کلیک کنید.

ساخت ویلا را به چه افرادی بسپاریم؟

ساخت ویلا توسط هرشخصی که تجربه اجرای ساختمان را دارد امکان پذیر است، اما معمولا کیفیت نهایی شاید چندان خوشایند نباشد. اگر از آن دسته کارفرمایانی هستید که به کیفیت ساخت ویلا و همچنین اجرای آن مطابق با اصول مهندسی سازه و معماری بسیار اهمیت می دهید، و همچنین می خواهید تمامی نقشه های شما به درستی پیاده شود، بهترین گزینه استفاده از یک مهندس عمران و معماری می باشد که تجربه اجرا و مدیریت کارگاه ساختمانی را دارد، در این صورت با توجه به شناخت مهندس مجری از کیفیت مصالح و انواع مصالح رایج و نوین، قیمت ها مصالح، تیم های اجرا و کیفیت کار این تیم ها، بهترین محل های خرید، برآورد قیمت ها مختلف بازار و…. بدون شک در هزینه های ساخت ویلا نیز صرفه جویی خواهد شد و زمان اجرای ویلا نیز کمتر خواهد شد.

ساخت ویلا
بازسازی خانه
بازسازی خانه

ویلا را از نوع بسازیم یا ویلای قدیمی را بازسازی کنیم؟

پاسخ به این سوال نیازمند بازدید از محل ویلای قدیمی شما دارد به صورت کلی بازسازی خانه قدیمی بهترین گزینه و کمترین هزینه دارد و هم اگر توسط تیم حرفه ای انجام شود نتیجه شگف آوری برای شما خواهد داشت چرا که ویلا کاملا با طرح اولیه متفاوت خواهد بود و با دکوراسیون و محوطه سازی جدید ساخته می شود. توصیه ما به شما این است که اولین گزینه را بازسازی ساختمان قدیمی در نظر بگیرید . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک سر بزنید.

عکس های سمت چپ قبل از بازسازی و عکس های سمت راست بعد از بازسازی این ساختمان ویلایی در مهر شهر می باشد که توسط تیم اجرای ما ساخته شده است.

بازسازی ساختمان
بازسازی خانه
error: Content is protected !!