ساخت سوله

ساخت سوله به دلیل کاربرد صنعتی و دهانه های عمدتا بزرگ و شیب دار، با سایر سازه ها متفاوت می باشد به همین جهت معمولا برای ساخت سوله ها از پروفیل های گرم نورد شده بازار استفاده نمی شود و ساخت آن ها توسط کارگاه ساخت اسکلت فلزی و با ورق های فلزی انجام می شود. سازندگان قیمت ساخت سوله را بر حسب کیلوگرم آهن برای مواردی همچون ساخت، رنگ، حمل و نصب بیان می کنند و معمولا هزینه تامین آهن و یا پیچ مهره های به عهده کارفرما می باشد. قیمت ساخت سوله وابسته به پارامترهای مختلفی است که می توان به نوع پروژه و میزان سهولت ساخت آن، تجربه و کیفیت کارگاه، سندبلاست، تعداد لایه های رنگ مورد استفاده، حمل، نصب و… نام برد. 

ساخت سوله

رنگ آمیزی سوله

در ساخت سوله ها رنگ آمیزی قسمت های فولادی به منظور محافظت در مقابل خوردگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.رنگ آمیزی قطعات فلزی با توجه به نوع کاربری و شرایط آب هوایی منطقه احداث پروژه متفاوت می باشد.

قبل از رنگ زدن باید سطوح تمیزی شوند و بهترین روش تمیز کاری سطوح استفاده از سند بلاست است. اجرای سندبلاست دارای درجات مختلفی است که با عنوان Sa1 یعنی تمیزی کاری با ماسه پاشی خفیف تا Sa3 تمیزی کاری با ماسه پاشی به منظور حصول سطح نقره ای در نقشه های سازه اسکلت فلزی سوله مشخص می شود.

طراحی و ساخت سوله، محوطه سازی، طراحی سردر کارخانه، طراحی نمای سوله 

زاگرس سازه تیم تخصصی طراحی  و ساخت سوله و کارخانجات صنعتی، مخازن بتنی و فلزی، سازه های خاص و..

ساخت سوله

رنگ آمیزی قطعات فولادی بسته به شرایط پوشش قطعه و رطوبت نسبی محل پروژه ممکن است در یک تا سه لایه انجام شود، تعداد لایه های رنگ سوله با توجه به نظر کارفرما و مهندس طراحی سوله قابل تعیین می باشد. معمولا شرکت های سازنده سوله، به صورت پیشفرض بر اساس قیمت یک لایه رنگ قیمت ارائه می دهند.

ساخت سوله

جوشکاری قطعات

هر سازه ای از المان ها و اتصالات تشکیل شده است و بدون شک سوله بدون اتصالات صحیح و با کیفیت پایداری لازم را نخواهد داشت. از این رو آیین نامه های بین المللی نیز ضوابط سخت گیرانه ای برای اتصالات جوشی و پیچی لحاظ کرده اند.

تجهیزات گروه مهندسی زاگرس سازه( آرکا صنعت):

دستگاه جوش رکتی فایر 12 عدد

دستگاه جوشCo2   تعداد 6 عدد

دستگاه جوش زیرپوردی 2 عدد

جوشکاری منطبق با استانداردهای بین المللی AWS-ASME-API 

تست جوش PT و UT

ساخت سوله  و سازه های فولادی

بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت

منتظر تماس شما هستیم

تلفن: 09128206499

error: Content is protected !!