طراحی ویلا

طراحی تخصصی ویلا

شرکت زاگرس سازه پذیرای شما کارفرمایان محترم می باشد.

[supsystic-gallery id=6]

اجرای ویلا

طراحی ویلا تخصصی ترین زمینه فعالیت زاگرس سازه می باشد. زاگرس سازه با گردآوری متخصصین رشته های مهندسی معماری و مهندسی عمران و همچنین مهندسان برق و تاسیسات مکانیکی ،اقدام به تشکیل گروهی کامل و منسجم نموده است .کلیه خدمات معماری و سازه،تاسیسات مکانیکی والکتریکی از ابتدای پروژه یعنی درخواست و صدور دستور نقشه ،ترسیم پلان،طراحی سازه،طراحی تاسیسات برق و مکانیک و…. توسط زاگرس سازه انجام می پذیرد. تمامی طراحی ها بر اساس اصول و استاندارد های ملی و بین المللی انجام خواهند شد.

طراحی پلان معماری:

اهمیت پلان معماری، به خصوص در طراحی ویلا بر کسی پوشیده نیست، چیدمان اتاق ها ، آشپزخانه، سرویس و…. منطبق با اصول وضوابط معماری و اقلیم شناسی و همچنین خواست کارفرما از جمله مواردی است، که می بایست به آن توجه نمود.

طراحی دکوراسیون داخلی:

برای داشتن نمای داخلی زیبا و شیک، در طراحی ویلا باید به موارد متفاوتی در داخل منزل اهمیت داد طراحی نمای داخلی معمولا با وسواس و با توجه با نیازهای اعضای خانواده صورت می گیرد از جمله مواردی که در تعیین دیدگاه سایرین از نمای داخلی منزل نقش پر رنگی دارند می توان به رنگ بندی و نورپردازی داخلی منزل و همچنین ایجاد طرح های متفاوت و مدرن بر روی دیوار و سقف خانه اشاره کرد زیرا هر کدام از آن ها مکمل داشتن خانه ای زیبا و چشم نواز در تمام طراحی های نمای داخلی خانه های دنیاست. 

طراحی نمای داخلی ساختمان شامل طراحی لابی ورودی ساختمان، طراحی راه پله، طراحی لابی و باکس آسانسور، طراحی فضای حال و پذیرایی، طراحی اتاق خواب کودک و والدین، طراحی سرویس بهداشتی و حمام، طراحی روف گاردن (باغ بام) و حتی نورپردازی فضا های مختلف داخل منزل، که می تواند نمایی متفاوت در شب را ارائه دهد، می شود.

ویلای رکابدار ( لواسان)

طراحی ویلا

ویلای میرعلی ( رستم آباد)

طراحی ویلا

ویلای قاسمی ( نوشهر)

طراحی ویلا

ویلای طاهری ( بندر عباس)

طراحی نمای خارجی:

تاکید بسیار بر روی طراحی درست نمای بیرونی، به خصوص در طراحی ویلا از آن جا نشات می گیرد که نمای هر ساختمان تاثیر بسزایی در تداعی کیفیت و نحوه ساخت بنا در ذهن اشخاص دارد. معماران زاگرس سازه با تفکر و خلاقیت در طراحی نمای ساختمان و استفاده از مصالح ساختمانی متنوع، نماهای متفاوت و زیبایی را خلق و از تکراری شدن نمای بیرونی ساختمان ها جلوگیری می کنند.

ایجاد بخش بندی و جداکننده ها، عمق در سطح نمای ساختمان و رعایت جزئیات در طراحی های پیچیده، از جمله عواملی هستند که استفاده هوشمندانه و اصولی از آن ها باعث طراحی های منحصر به فردی در نمای بیرونی ساختمان می شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا سالخورده ( جیرفت)

طراحی ویلا

ویلا خادمی ( سلمان شهر)

طراحی ویلا

ویلا علی کرم ( سلمان شهر)

ویلا نیک رفتار ( کلم)

طراحی نمای ویلا معمولا در سبک های کلاسیک، مدرن، رومی و با استفاده از مصالح ساختمانی شیشه، ترمووود، ورق آلومینیوم کامپوزیت و مهم تر از همه سنگ ساختمانی انجام می شود.کاربری نما، ضوابط شهرسازی ، بافت و اقلیم منطقه و شرایط آب و هوایی از جمله مواردی هستند که تاثیر بسزایی در طراحی ساختمان ها و مخصوصا در طراحی نمای بیرونی ساختمان دارند.

طراحی سازه :

تجربه شرکت زاگرس سازه در طراحی ساختمان های با اسکلت فولادی و بتنی موجب شده است بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی، جهت طراحی، نظارت و کنترل سازه ها با شرکت زاگرس سازه در تماس باشند.ارتباط مستمر بین مهندسین سازه و معماری موجب ، چیدمان بهتر ستون ها،انتخاب بهترین سیستم های باربر ثقلی و جانبی، سبک ساز، و طراحی اسکلت بهینه شده است. طراحی سازه ها منطبق با ضوابط نظام مهندسی، مقررات ملی ساختمان، و استاندارد 2800 ونشریه های منتشر شده توسط وزارت مسکن وشهر سازی انجام خواهد شد.

اجرای ویلا

طراحی برج فرمانیه ( تهران)

اجرای ویلا

طراحی ویلا سالخورده ( جیرفت)

تحلیل پوش اور

مقاوم سازی ساختمان رادمهر ( تهران)

اتصال گیردار فلنجی هشت پیچه

ارائه برنامه تخصصی طراحی اتصالات ساختمان های فولادی برای اولین بار درایران توسط شرکت زاگرس سازه

طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی :

مهندسان مکانیک و برق شرکت زاگرس سازه بر خلاف شرکت های دیگر مستقر در شرکت و هماهنگ با مهندسین معماری و سازه می باشند. از این رو شرکت زاگرس سازه قادر به طراحی تمامی سیستم های مکانیکی و الکتریکی رایج، مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد.به منظور استفاده بهنیه از انرژی، در آینده ای نه چندان دور طراحی واجرای پانل های خورشیدی به منظور تامین برق ساختمان ها، و ایجاد ساختمان های سبز در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

طراحی ویلا

به طور کلی طراحی فضاهای اسکان موقت تفریحی نظیر باغ و ویلا باید لوکس، چشم نواز و در عین حال کاربردی و مقبول باشد تا شرایط برای استراحت و تفریح مسافران و ساکنان به بهترین نحو مهیا شود.وجود فضاهای بزرگ با سقف های بلند و استفاده از نور طبیعی محیط، شاید مهم ترین پارامترها در طراحی  ویلا ی مطلوب باشد.استفاده از نور جنوب و وجود درهای بازشونده بزرگ نیز، نکته­ بسیار مهمی است که می­تواند در زمان عصرگاهی و غروب خورشید، فضای داخلی را به فضای خارجی متصل نموده و موجب افزایش سطح بهره وری نوری و نشاط ساکنان گردد.

[supsystic-gallery id=3]

از صفر تا صد ساخت، در کنارشما هستیم

error: Content is protected !!