فیلم آموزش لومیون

لومیون ( Lumion) یک نرم افزار رندر سه بعدی است که به خصوص برای معماران و طراحان ساخته شده است. اگر یک مدل سه بعدی از طراحی خود دارید می توانید به کمک لومیون سریع آن را زنده کنید و آن را در محل دقیق آن در روی زمین به نمایش بگذارید. می توانید با هر متریالی مدل را بپوشانید و مبل مان داخلی و نور و سایه ها را تنظیم کنید.

تصاویر، فیلم ها و پانوراما به راحتی در لومیون قابل تولید می باشند. ارائه تجسم های معماری به ابزاری اساسی برای زمانی که متخصصان نیاز دارند تا ایده های پروژه خود را با کارفرما به اشتراک بگذارند و پروژه واقعی را در حالت بهره برداری به کارفرما نشان بدهند بسیار کار ساز می باشد.

یادگیری لومیون بسیار ساده می باشد، و با مشاهده فیلم های آموزش لومیون که در ادامه جهت دانلود قرار داده شده اند می توانید در عرض چند روز به تمامی امکانات و منوهای لومیون مسلط شود. اما باید به خاطر داشته باشید افزایش مهارت در کار کردن با این نرم افزار قطعا نیاز به تمرین و تجربه دارد.

فیلم های آموزش لومیون به صورت رایگان و زبان اصلی می باشند اما به راحتی قابل فهم می باشند حتی برای کسانی که به زبان نیز تسلط چندانی ندارند با مشاهده فیلم به راحتی پی به کاربرد منوها و ابزارات لومیون خواهند برد.

 در ادامه سعی شده است چند فیلم از این مجموعه هر هفته جهت دانلود قرار داده شود. منتظر نظرات شما هستیم.

 

جلسه اول در آپارات موجود می باشد.

 

 

آموزش لومیون 8:

جلسه اول:شروع طراحی و ورود فایل های طراحی به لومیون

جلسه دوم:اضافه کردن محیط، اشیا، حیوانات و.. در لومیون

جلسه چهارم :اضافه کردن نقشه های ماهواری ای، هوایی و… در لومیون

جلسه پنجم:تغییرشرایط آب و هوایی در لومیون

جلسه ششم:رندر گیری عکس های سه بعدی در لومیون

جلسه هفتم:رندرگیری انیمیشن های سه بعدی در لومیون

جلسه هشتم :رندرگیری عکس های پانورما 360 درجه در لومیون

جلسه نهم:اضافه کردن نور در طراحی لومیون

جلسه دهم:حرکت دادن ابرها، ماشین ها، و… در لومیون

جلسه یازدهم:استفاده از گره ها در جابه جایی های گسترده در لومیون

جلسه دوازدهم :ادغام مناظر در لومیون

جلسه سیزدهم:ایجاد بیلبردمردم در لومیون

تنظیمات رندر لومیون

در این بخش برای شما عزیزان سعی میکنم به مرور زمان فیلم های در خصوص تنظیمات لومیون قرار بدم. توجه داشته باشید این فیلم ها به زبان اصلی می باشند، به شخصه تمامی نرم افزارهایی که تا حالا یاد گرفتم به صورت زبان اصلی و بدون حضور در کلاس های آموزشی بوده. اگر حوصله داشته باشید و یه کم زبانتون خوب باشه قطعا این فیلم ها هم زبان شما رو تقویت میکنه هم این که نرم افزارها رو مسلط خواهید شد. و هم با یه سری اصطلاحات اشنا می شید که سطح شما رو بالا تر میبره، موفق باشید.