طراحی ویلا

طراحی تخصصی ویلا

جهت مشاهده پروژه های انجام شده توسط شرکت زاگرس سازه و مشاوره در خصوص طراحی ویلا ،شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز با شماره 09198236984 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان معماری شرکت بعد از دریافت درخواست شما ؛پاسخ گوی تمامی پرسش های شما خواهند بود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا تخصصی ترین زمینه فعالیت زاگرس سازه می باشد. زاگرس سازه با گردآوری متخصصین رشته های مهندسی معماری و مهندسی عمران اقدام به تشکیل گروه معماری کامل و منسجم نموده کلیه خدمات معماری و سازه ای  از ابتدای پروژه یعنی درخواست و صدور دستور نقشه تا اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان توسط این گروه مجرب طراحی معماری و سازه انجام می پذیرد. تمامی طراحی ها بر اساس اصول و استاندارد های ملی و بین المللی انجام خواهند شد.

طراحی ویلا

به طور کلی طراحی فضاهای اسکان موقت تفریحی نظیر باغ و ویلا باید لوکس، چشم نواز و در عین حال کاربردی و مقبول باشد تا شرایط برای استراحت و تفریح مسافران و ساکنان به بهترین نحو مهیا شود.وجود فضاهای بزرگ با سقف های بلند و استفاده از نور طبیعی محیط، شاید مهم ترین پارامترها در طراحی  ویلا ی مطلوب باشد.استفاده از نور جنوب و وجود درهای بازشونده بزرگ نیز، نکته­ بسیار مهمی است که می­تواند در زمان عصرگاهی و غروب خورشید، فضای داخلی را به فضای خارجی متصل نموده و موجب افزایش سطح بهره وری نوری و نشاط ساکنان گردد.

error: Content is protected !!
مشاوره آنلاین

سلام به سایت زاگرس سازه خوش آمدید . ما فعلا آنلاین نیستم اما شما می توانید پیغام بگذارید. ما با شما تماس خواهیم گرفت

Click ENTER to chat