طراحی سوله

ساخت سوله

ساخت سوله برای کاربری های مختلفی انجام می شود ، ساخت سالن ورزشی ، ساخت سالن مرغداری، ساخت انبارکارخانه ، ساخت کارخانه، ساخت سالن اجتماعات و… نمونه ای از کاربری های سوله می باشد. یکی از عامل مهم در سوله سازی تعیین هزینه ساخت سوله  است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. ازعوامل بسیار تاثیر گذار در قیمت سوله می توان به دهانه و ارتفاع سوله و کاربری سوله همچنین وجود جرثقیل سقفی سوله اشاره کرد.

یکی از عواملی که کمتر کسی به آن در هزینه ساخت سوله توجه می کند طراحی سوله می باشد. طراحی سوله امری کاملا تخصصی می باشد که از توان بسیاری از طراحان سازه خارج می باشد.در صورتی که طراحی سوله درست انجام بشود. علاوه برکاهش مقدار فولاد مصرفی در  سوله که نتیجه آن به صورت رقم قابل توجه ای بر کاهش هزینه ساخت سوله می انجامد.

قیمت سوله

قیمت سوله علاوه بر موارد ذکر شده که تاثیر مسقیم مقدار فولاد مصرفی در سوله داشتند و شامل ارتفاع سوله ، وجود نیم طبقه و جرثقیل سقفی و.. بود. توجه به دست مزد شرکت سازنده سوله است ،که پیمانکاران قیمت های مختلفی معمولا به صورت کیلو گرم فولاد مصرفی پیشنهاد میکنند . باید توجه نمود که کیفیت ساخت در این شرکت ها با هم متفاوت می باشد. در زمینه طراحی و ساخت سوله در سوله سازی علاوه بر توجه به قیمت سوله تمام شده ، می بایست به کیفیت ساخت سوله نیزتوجه نمود . که این امر نیازمند نظارت دقیق بر اجرای سوله می باشد.

طراحی سوله

زاگرس سازه تیم تخصصی طراحی سوله

پروژه سقف خرپایی

تناژ:23 تن

وضعیت:به اتمام رسیده

پروژه سوله 

تناژ:74 تن

وضعیت:به اتمام رسیده

مکان:صفادشت

error: Content is protected !!
مشاوره آنلاین

سلام به سایت زاگرس سازه خوش آمدید . ما فعلا آنلاین نیستم اما شما می توانید پیغام بگذارید. ما با شما تماس خواهیم گرفت

Click ENTER to chat